3d mimari modelleme

Merhaba , 3d mimari modelleme sayfamıza hoşgeldiniz.Firmamız 2013 yılında kurulmuş ve 3d mimari modelleme , web tasarım ve yazılım konularında hizmet vermeye başlamıştır.Genç ve yaptığı işten büyük keyif alarak çalışan ekibimiz , 3d mimari modelleme alanında Türkiye'nin farklı illerinden onlarca farklı mimarlık ve inşaat firmasına hizmet vermiştir.Önceliğimiz yaptığımız işin takdir edilmesi , beğenilmesidir.Bu nedenle 3d modelleme çalışmalarımızda , en ince detaylara kadar özenle çalışıyoruz.Bir bina , müstakil ev yada toplu konut projesinin tanıtımı için 3d modelleme çizimlerinin öneminin bilincindeyiz.Gelişen teknoloji ve çizim araçlarının ve profesyonel ekibimizin sayesinde , sizlere fotoğraf kalitesinde 3d modellemeler hazırlıyoruz.Sayfanın altında yaptığımız çalışmalardan örnekler görebilirsiniz. 3d mimari modelleme

3d mimari modelleme çizim firmaları

aydın 3d mimari modelleme firmaları

3d mimari çizim grafik

İç Mekan , Dış Mekan Mimari Çizim Modelleme

Binaların iç mekan ve dış mekan çizimlerini en ince detaylarına kadar titizlik ile , yüksek çözünürlükte modelliyoruz.3 boyutlu iç mekan ve dış mekan çizimlerimize örnekleri sayfanın altında görebilirsiniz. Gerçeğine birebir uygun , fotoğraf kalitesine yakın , farklı açılardan çizilmiş mimari modelleme çalışmaları yapıyoruz.Kullandığımız çizim teknikleri ile en gerçekçi görüntüleri yakalıyoruz.İç mekanlarda ışık açılarından , dekorastif ürünlerin yerleştirilmesine kadar her detayı özenle ele alıyoruz.Yaptığımız modellemenin farklı aşamalarında sizlere son durumdaki görselleri göndererek yapılmasını istediğiniz değişiklikleri çizim üzerinde uyguluyoruz. 3d mimari çizim ve modelleme işlerinde , müşterilerimiz ile diyalog içerisinde kalarak , en küçük detaylara kadar sizin görüşlerinizi alıyor ve çizimi o şekilde tamamlıyoruz.

Dış Cephe Giydirme Çalışmaları

Binaların dış cepheleri için , giydirme cephe , mantolama , prekast cephe ve bina boyama işlerinizde , müşterilerinize farklı tasarım ve renkler sunabilmeniz için , 3d olarak bu çalışmaları yapmaktayız.Binaların dış cephelerine yapılacak işlemlerin sunumları için modelleme hizmeti alabilirsiniz.

3d Animasyon , reklam ve tanıtım filmleri

İnşaat projeleri için en iyi tanıtım ve pazarlama aracı , yapıların 3d animasyonlarıdır.Çünkü 3 boyutlu animasyonlar ile binaların iç ve dış bölümlerini sistematik bir şekilde tanıtabilirsiniz.Ekibimiz 3d mimari modelleme çalışmalarına ek olarak , 3d animasyon reklam filmleri hazırlmaktadır.Animasyonların süresi sizin talebinize göre değişmektedir.Filmlere ses eklenerek tanıtım da yapılabilmektedir. Animasyon filmerimiz yüksek çözünürlüklere sahip ve çizim kalitesi en üst seviyededir.

3d mimari modelleme fiyatları

3d modelleme firmaları

3d mimari modelleme fiyatları

mimari modelleme fiyatları

Kat planı çizimleri , Dekorasyon çalışmaları

Bina , villa , ofis , işyeri gibi yapıların kat planları 3 boyutlu olarak modellenmektedir.3d mimari modelleme hizmetlerimiz içerisinde kat planlarınızı 3 boyutlu olarak modelliyoruz. İç mekanların dekorasyon çalışmalarını da yapmaktayız.Müşterilerinize farklı dekorasyon seçenekleri sunabileceğiniz çizimler yapıyoruz.Mutfak modellerinin çizimi , iç mimari dekorasyon çizimleri ve tüm mimari modelleme hizmetleri için bize haftanın her günü telefonlarımızdan ve eposta adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

3d modelleme ve teknik çizim alanında profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız ; Layersoft olarak hizmetinizdeyiz.Türkiye'nin her noktasına hizmet veriyoruz.

Telefon : 0507 332 71 72
Eposta : info[at]layersoftyazilim.com

Adres : ARM CENTER NO:206 Garanti bankası yanı Kuşadası / Aydın


3d mimari modelleme 3d modelleme fiyatları 3d kat planı çizimi 3d mimari modelleme firmaları 3d mimari çizim fiyatları 3d teknik modelleme fiyatı mimari modelleme firmaları 3d çizim 3d mimari 3d mimari modelleme 3d modelleme uzmanı 3dmimarimodelleme 3d mimari modelleme 3d mimari çizim