Çiçekçi Eticaret Site Tasarım Seçeneklerimiz

Çiçekilere Özel Web Site Tasarım Seçenekleri

Sizler için hazırladığımız 2 farklı tasarımdan dilediğinizi seçebilirsiniz.Tasarımlarımız Responsive(Mobil uyumlu) tasarımlardır. Fiyat farkı yoktur.Sizlere farklı seçenekler sunmak adına 2 tasarım hazırladık.Yeni tasarımlar hazırladıkça sizlere sunmaya devam edeceğiz.Sitenizin kurulumu yapılmadan önce ödemeyi yaptığınızda hangi tasarımı istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Tamamen Mobil Uyumlu Tasarımlar İle Ulaşılabilir Olun!

Tasarımlarımız mobil uyumlu olduğu için müşterileriniz her cihazdan sipariş verebilirler.Günümüzde siparişlerin büyük kısmı cep telefonu,tablet gibi mobil cihazlardan verilmektedir.Mobil uyumlu olmayan bir site ile müşterilerinizi kaçırmayın!

Sade ve Şık Tasarımlar

Çiçekçi eticaret paketlerimiz için sade ve kullanışlı tasarımlar hazırladık.Böylece müşterilerinizin dikkati dağılmadan ürünlerinize odaklanabilir ve sipariş verebilirler.Karmaşık bir tasarım gözü yorar ve müşterilerinizi sitenizden uzaklaştırır. Yazılım kadar tasarımın da kullanışlı olması gereklidir.Butonlardan,resimlere kadar en ince ayrıntıyı düşünerek tasarladık.Sizlere sadece ürünlerinizi girmek ve sipariş almak düşüyor.

Logonuzu Kendiniz Değiştirebilirsiniz!

Logonuzu dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.Birçok eticaret yazılımında logo,keywords,description gibi bilgiler sabittir ve yazılımcı tarafından değiştirilmesi gereklidir.Sizler için kolayca bu bilgileri güncelleyebileceğiniz panel oluşturduk. Demoyu İncelediğinizde ne kadar basit ve kullanışlı oldugunu göreceksiniz.

Yönetim Paneli Tasarımı

Site tasarımı kadar yönetim paneli tasarımı da anlaşılır ve sade olmalıdır.Karmaşık yönetim panellerini unutun.İşlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz sade ve fonksiyonel yönetim panelimiz ile tanışın!

Demoyu İncelemek İçin Tıklayınız

Bizi Arayın : 0 850 622 24 54 - 0 507 332 71 72