Çiçekçi Eticaret Paketleri Özellikleri

Teknik Özellikler

Çiçekçilere özel geliştirdiğimiz eticaret paketleri asp.net 4.0 , c# ve mssql veritabanı kullanılarak geliştirilmiştir.Sitenizden kredi kartı ile alışveriş yapılabilmesi için 128 bit ssl hizmetinizin kurulumu yapılmaktadır.

Tüm teknik detaylar düşünülerek hazırlanan yönetim panelinzden siparişlerinizin çıktısını da alabilirsiniz.

Ek Modüller Eklenebilir

Sitenize istekleriniz doğrultusunda yeni özellikler,modüller eklenebilmektedir.Özel Yazılım eklentileri için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bayilik sistemi,mobil uygulamalar gibi ek yazılımlar geliştirmekteyiz.Farklı özellikler taşıyan bir eticaret projeniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz,fikir alışverişi yapmaktan ve sizlere bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Sitenizin kurulumunu yaptık.Peki yönetim panelinizi nasıl kullanacaksınız?Gerçekten bu kadar zor mu?Tabi ki hayır.Yönetim panelimiz temel bilgisayar bilgi olan herkes tarafından kullanılabilecek seviyede basit , kullanışlı ve aynı zamanda da fonksiyonel olarak dizayn edilmiştir. Biz yine de her işlemin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgileri yönetim paneliniz içerisinde yardım kısmına ekledik.Oradan okuyabilir,videoları izleyebilir ve en doğru şekilde sitenizi nasıl yöneteceğinizi öğrenebilirsiniz.


Demoyu İncelemek İçin Tıklayınız

Bizi Arayın : 0 850 622 24 54 - 0 507 332 71 72