Dernek Website Paketleri

Derneklere Özel web yazılımları - dernek websitesi

Dernek web site paketlerimiz tamamen mobil uyumlu olarak hazırlanmıştır.Duyurular,anketler,haberler,fotogaleri ve video galeriler oluşturabilir,Üye aidatlarınızı online olarak alabilir ve takip edebilirsiniz.Üyelere özel eposta mesajları gönderebilir,derneğinizin şubelerini harita üzerinde illere göre listeleyebilirsiniz.

Kullanışlı yönetim paneli sayesinde her işleminizi kolayca yapar,sitenizi yönetirsiniz.

Derneğinizi daha çok kişi tanısın,daha fazla kişiye ulaşın!

Sitelerimiz seo uyumludur,yani google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için yapılmıştır.Derneğinizin haberleri,duyuruları,etkinlikleri daha fazla kişiye ulaşsın!

Dernek ihtiyaçlarınıza özel çözümler

Dernek sitenizde standart özellikler dışında bir yenilik mi istiyorsunuz ? Bizimle iletişime geçerek istediğiniz modülleri ve özellikleri belirterek teklif alabilirsiniz.Yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak çözümler üretmektedir.

Kullanışlı yönetim paneli

Yönetim Panelinizden derneğiniz ile ilgili tüm işlemleri yapabilir,üyelerinizin listesini ve aidat bilgileri excel dosyası olarak raporlayabilirsiniz.

Kullanışlı,sade ve fonksiyonel Yönetim Paneli

Yönetim panelimiz en hızlı şekilde sitenizi düzenleyebilmeniz için özenle tasarlanmıştır.Ürünleri,kategorileri,il ve ilçeleri,içerik sayfalarını,haberleri,siparişleri ve hatta sitenizin logosunu dahi yönetim panelinizden kolayca değiştirebilirsiniz. Böylece bir yazılımcıya veya bir yardımcıya gerek duymaksızın kendi işinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Teknik Destek

Siteniz ile ilgili tüm kullanım bilgilerini yönetim panelinizden okuyabilir,sizler için hazırladığımız fotoğraf ve videolardan nasıl ürün ekleyeceğinizden,nasıl siparişlerinizi görüntüleyeceğinize kadar tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olmak için çalışmaktadır.Siteniz sürekli olarak yeni güncellemeler ile bir adım önde olacak!


Demoyu İncelemek İçin Tıklayınız

Bizi Arayın : 0 850 622 24 54 - 0 507 332 71 72