Çiçekçi Eticaret Siteleri

Çiçekilere Özel Web Siteleri - Çiçek Satış Sitesi

Çiçekçiler için hazırladığımız profesyonel eticaret siteleri ile kendi sitenizin tamamını yönetebilir,her köşesine müdahale edebilirsiniz. Çiçekçi eticaret sitelerimiz mobil uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Yönetim panelinizden çiçek gönderdiğiniz tüm il ve ilçeleri düzenleyebilir,her ilçeye özel yol ücreti tanımlayabilirsiniz.

Google'da Üst Sıralara Çıkma Garantisi!

Eticaret paketlerimizin özelliklerinden bir tanesi de tamamen seo uyumlu olmasıdır.Sitenizin title,keywords ve descriptions gibi meta taglarını düzenleyebilir,google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan sitelerinizi yönetin!Sitenize dosya ve kod ekleyebilirsiniz.Böylece canlı destek,google analystic gibi hizmetlerin sizlere verdiği kodları sitenize kendiniz entegre edebilirsiniz.Üstelik hiçbir kod bilgisi gerektirmeden ve birkaç saniye içerisinde!

İstediginiz kadar il , ilçeye çiçek gönderebilirsiniz

Evet dilerseniz Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine çiçek siparişi alabilirsiniz.Sınırsız sayıda il ve ilçe ekleyerek her il ve ilçeye özel sayfalar oluşturabilirsiniz.Böylece google'da eklediğiniz il ve ilçelerde çiçekçi arayanlar size ulaşabilir. Bu özellik başka hiçbir çiçekçi eticaret paketinde mevcut değildir.

Siparişlerinizi Yönetin

Yönetim Panelinizden siparişlerinizin tüm bilgilerini görebilir,sipariş bilgilerinizin çıktısını tek bir tık ile alabilirsiniz.

Kullanışlı,sade ve fonksiyonel Yönetim Paneli

Yönetim panelimiz en hızlı şekilde sitenizi düzenleyebilmeniz için özenle tasarlanmıştır.Ürünleri,kategorileri,il ve ilçeleri,içerik sayfalarını,haberleri,siparişleri ve hatta sitenizin logosunu dahi yönetim panelinizden kolayca değiştirebilirsiniz. Böylece bir yazılımcıya veya bir yardımcıya gerek duymaksızın kendi işinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Teknik Destek

Siteniz ile ilgili tüm kullanım bilgilerini yönetim panelinizden okuyabilir,sizler için hazırladığımız fotoğraf ve videolardan nasıl ürün ekleyeceğinizden,nasıl siparişlerinizi görüntüleyeceğinize kadar tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olmak için çalışmaktadır.Siteniz sürekli olarak yeni güncellemeler ile bir adım önde olacak!


Demoyu İncelemek İçin Tıklayınız

Bizi Arayın : 0 850 622 24 54 - 0 507 332 71 72