Eticaret Paketlerimiz

Eticaret Paketlerimiz

Eticaret siteleri, hizmet vermekte olduğumuz temel konudur.Layersoft hizmetlerini eticaret üzerine yoğunlaştırmış ve bu alanda büyük projelere imza atmıştır.Hazırladığımız eticaret sitelerinin istenilen satış oranlarına ulaşması için müşterilerimiz ile birlikte çalışır,seo optimizasyonlarını yapar ve teknik destek veririz. Sizin başarınız,bizim de başarımızdır.Müşterilerimizin eticaret alanında istedikleri hedeflere ulaşmalarını sağlamak misyonumuzdur.Hazırladığımız sitelerin sanal pos entegrasyonlarını yapar,düzenli olarak güncellemeler yaparız. Yönetim panelimizin kullanışlı , basit ve anlaşılır olması sitenin yönetimini kolaylaştırır ve isteklere özel olarak kodlama yapılması sayesinde hedeflerinize çok daha uygun maliyetlerle ulaşırsınız.
Eticaret sektörü ülkemizde hala gelişmekte olan bir alandır.Mobil sitelerden , yapılan alışverişlerin analizlerine kadar bir çok opsiyonel özellik sunuyoruz.Kendi eticaret projelerimizde edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimize aktararak başarılı projlere imza atmaları için yardımcı oluyoruz. Doğru bilgilendirme ve güçlü altyapı ile en sağlıklı hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Eticaret

Son 10 yılda hızla büyüyen eticaret sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyümeye devam ediyor.Layersoft üstlendiği misyon gereği eticaret alanında en sağlıklı hizmeti vermek,yer aldığı projelerde başarı elde etmek için çalışıyor.Temel hedefimiz müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek!

Ekip Ruhu

Layersoft ekip olarak genç ve dinamik bir firma.Müşterileri ile birlikte günün her saati karşılıklı çalışma potansiyeline sahip.İster sabah olsun ister gece çözüm üretmek için durmaksızın çalışır ve sonuç alırız.Ekip olarak asla kendimize sınır koymayız ve daima başarı için çalışırız.

Neden Layersoft'u Seçmelisiniz ?

Eticaret hizmeti alabileceğiniz birçok firma mevcut.Bizim farkımız isteklerinize özel olarak kodlama yapıyor ve sürekli olarak hizmet vermeye devam ediyor olmamızdır.Ayrıca birçok firmanın yıllık lisans güncelleme bedeli olarak aldığı ücretler , kendi altyapımız ile geliştirdiğimiz eticaret paketlerimizde mevcut değildir.Yıllık lisans bedeli alınmamaktadır.Sadece yıllık hosting,domain,ssl sertifikası gibi hizmetler için ödeme yapıyorsunuz.Bu ücretler bize değil sitenizin barındırılması için hosting firmasına yapılmaktadır.