Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik & Reklam Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmaları geniş bir yelpazeyi kapsar.Kartvizit tasarımlarından,web site,broşür tasarımlarına ve baskılarına kadar gerçekleştiriyoruz.Tişört,kupa baskılarından,logo tasarımlarına kadar tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı bizimle yürütebilirsiniz. Yaptığımız Çalışmalar başlıklar halinde aşağıda belirtilmiştir;

  • Tasarım & Baskı
    Kartvizit,broşür,magnet,tişört,kupa gibi ürünlerin üzerine kurumsal kimlik tasarımlarını ve bu tasarımların baskılarını gerçekleştiriyoruz.Her bir baskı ürünü için farklı tasarımlar ve farklı çeşitler mevcuttur.Örneğin kartvizit için kabartmalı veya çift yönlü gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu seçeneklerin tümünü kurumsal kimlik çalışmaları sürecinde sizlerle paylaşıyoruz.
  • Web Hizmetleri
    Web sitenizin tasarım,yazılım ve seo çalışmalarını uzman ekibimiz ile hazırlıyoruz.Kurumsal kimliğinizi tamamlayıcı , şık bir web sitesi ile vizyonunuza uygun bir reklam aracı elde etmiş oluyorsunuz.Web siteleri reklam ve marketing için vazgeçilmez unsurlardır.
  • Logo Tasarımları
    Logo bir firmanın yüzüdür.Firmanızın kimliğine ve vizyonuna uygun bir logo tüm kurumsal kimliğinizi olumlu etkileyecektir.

Özgün Tasarım Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmalarınızı özen ve titizlikle yürütüyoruz.Firmanızın tüm tasarım çalışmalarını sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz.

.