3D Mimari Modelleme

3D Mimari Modelleme - Render

Projelerinizin 3D modellemeleri ekibimiz tarafından iç ve dış tüm ayrıntıları ile yapılmaktadır.Gelişen teknoloji ve modelleme araçları ile 3D modellemeler fotoğraf kalitesine ulaşmıştır. Bina giydirme,iç dizayn ,peyzaj gibi modellemeler yanında 3D animasyonlar da ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Projenizin tüm ayrıntılarını süresini belirleyebileceğiniz bir animasyonda tanıtabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi ile en ince ayrıntılarına kadar 3d modellemelerde görüntüleyebilirsiniz.3d modelleme mimari yapıların reklam ve pazarlamasında vazgeçilmez unsurdur. Bu hizmeti eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.Sitemizden referanslarımızı inceleyebilir,detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha önce İstanbul başta olmak üzere farklı illerdeki projelere 3D modelleme ve 3D animasyon hizmeti sunduk.Arzu eden müşterilerimiz için modellemesi yapılan projenin mimari maketlerini de birlikte çalışmakta olduğumuz firmamıza yönlendiyoruz.Böylece modelleme ve maket işlemleri için ayrı ayrı zaman harcamanıza gerek kalmıyor.

Yüksek Çözünürlük - Fotoğraf Kalitesi

Son 10 yılda hızla büyüyen eticaret sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyümeye devam ediyor.Layersoft üstlendiği misyon gereği eticaret alanında en sağlıklı hizmeti vermek,yer aldığı projelerde başarı elde etmek için çalışıyor.Temel hedefimiz müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek!

3d modelleme

3D Animasyon

3d çizimlerinizi animasyona çevirerek tüm projeyi tıpkı bir film gibi izlemenize imkan veren videolar hazırlıyoruz.Bu animasyonlar sayesinde,projeniz bitirilmiş ve kamera ile çekim yapılmış gibi tanıtım yapma imkanı buluyorsunuz.