Web Tasarım

Özgün Tasarımlar - Web Tasarım Hizmeti

Size özel,özgün ve kurumsal tasarımlar ile web siteniz, firmanızın misyonunu taşısın.Layersoft web sitelerinizi sizin isteklerinize özel olarak tasarlıyor.Renklerinden,fontlarına kadar sizin istekleriniz doğrultusunda tasarım yapıyoruz.
Mobil uyumlu tasarımlar ile sitenize giren hiçbir müşteriyi kaçırmayın.Kurumsal web tasarımları ile firmanızı en iyi biçimde tanıtın. Sektörünüze uygun bir tasarım hazırlıyor,tüm içeriği yönetim panelinden düzenleyebileceğiniz bir altyapı sunuyoruz.

Layersoft web tasarımın yanında logo tasarımı konusunda da hizmet vermektedir.Web siteniz için yeni bir logo da yaptırabilirsiniz.Kurumsal kimlik çalışmaları sayfamıza göz atarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eticaret Tasarımları

E-ticaret siteleriniz için satış yapmak istediğiniz ürün veya hizmete uygun tasarımlar hazırlıyoruz.Tasarımı kullanışlı bir web sitesi iyi dizayn edilmiş bir mağaza gibidir,içeriye giren müşterileriniz mağazada gezmekten keyif alacaktır.

Kurumsal Website Tasarımları

Kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi işinizi olumlu yönde etkileyecektir.Bildiğiniz gibi kartvizitinde web adresi olmayan firma kalmadı ve müşteriler sizi tanımak için öncelikle web sitenizi ziyaret ediyor.Referanslarınızı inceliyor ve olumlu bir algı yaratabilirseniz geri dönüş alıyorsunuz.Layersoft mümkün olduğunca fazla geri dönüş alabilmeniz için en doğru tasarımı ve içeriği oluşturmanızda yardımcı oluyor.

Kullanışlı Tasarımlar

Bir web sitesi için en önemli kriter kullanışlı,şık ve sade bir tasarımdır.Biz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz.Web sitelerinizin seo optimizasyonu konusunda da tasarım önemli bir etkendir.Sitenizin kodlaması w3c kurallarına uygun ise üst sıralarda yer almanız daha kolay olacaktır.Biz w3c kurallarına uygun kodlama yapıyoruz.

Tasarım & Yazılım

Web sitenizin tasarımı kadar altyapısı yani yazılımı da önemlidir.Kullanışlı bir yönetim paneli,hızlı ve stabil çalışan bir yazılım altyapısı ile web siteniz çok daha sağlıklı hizmet verecektir.

Tasarımın Önemi

İster e-ticaret olsun ister kurumsal bir web sayfası fark etmez,müşterilere sizi en doğru biçimde anlatmalıdır.Sunum ve pazarlama aracı olarak kullanılan web siteleri tasarım açısından şık ve kullanışlı olmalıdır.Ayrıca artık mobil uyumlu sitelerin önemi su götürmez bir gerçek.Mobil cihazlarda şık bir tasarım ile sorunsuz görüntülenen web siteleri bir adım öndeler. Biz de mobil uyumlu siteler ile müşterilerimizin her alanda ileride olmasını sağlıyoruz. .