Bir internet projeniz mi var?Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

web tasarımcı kuşadası

Web Tasarım

Sadece size özel bir tasarıma sahip , mobil uyumlu , seo kriterlerine uygun ve yönetim panelli web siteleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

eticaret sitesi kuşadası

Eticaret Siteleri

Mobil uyumlu tasarım , seo optimizasyonu ve fonksiyonel yönetim paneli ile profesyonel eticaret siteleri kodluyoruz.Eticaret siteniz ile satışlarınızı artıracaksınız.

web tasarım hizmeti

3D Mimari Modelleme

Yüksek çözünürlükte ve tüm detayları ile profesyonelce çizilmiş 3d mimari modelleme işleri yapıyoruz.3d mimari modelleme ve animasyon işleri için Layersoft.

yazılım hizmeti

Seo Optimizasyonu

Web siteleriniz için site içi ve site dışı seo çalışmaları ile kalıcı olarak yükselmenizi sağlıyoruz.Profesyonel seo optimizasyonu hizmeti veriyoruz.

yazılım hizmeti

Kurumsal Yazılım Çözümleri

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak geliştirilmiş , işlerinizi hızlandıran , güvenilir ve modüler yazılımlar kodluyoruz.Yazılım çözümleri için iletişime geçebilirsiniz.

kuşadası baskı matbaa tasarım

Baskı - Tasarım Hizmeti

Broşür , katalog tasarım ve baskı işlerinizi yapmaktayız.Şık tasarımlar ve kaliteli matbaa baskı işleri için iletişime geçebilirsiniz.

Gelecek İçin Teknoloji

Çalışma Sistemimiz

Web tasarım işlerimizde dikkat ettiğimiz birkaç nokta var :

   Mobil Uyumlu Tasarım

Günümüzde internet kullanıcıları bilgisayarlar yerine mobil cihazları tercih ediyor.Mobil uyumlu olmayan bir website , müşterilerinizin büyük bir bölümünü kaçırmanıza sebep olabilir.Bu nedenle web tasarım işlerimizde tüm mobil cihazlardan doğru biçimde görüntülebilen web siteleri geliştiriyoruz.Web sitelerinizi responsive olarak tasarlıyoruz.Yani web sitenize giriş yapılan cihaza göre uyum sağlayan bir tasarım diyebiliriz.Ençok tercih edilen mobil uyumluluk standardı diyebileceğiniz responsive tasarım , google tarafından da sevilen ve üst sıralara çıkmanızı kolaylaştıran bir tasarım yöntemidir.


   Seo Optimizasyonu

Müşterileriniz size web siteniz üzerinden ulaşıyor veya ürünlerinizi web sitenizden satıyor olabilirsiniz.Ancak ne kadar şık ve kullanışlı bir siteniz olursa olsun , google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda değilseniz , kaybınız büyük demektir.Daha fazla müşteriye ulaşmak , satışlarınızı artırmak için web sitenizin "Arama Motoru Optimizasyonu"'na sahip olması gereklidir. Hazırladığımız web sitelerinin seo optimizasyonunu yaparak teslim ediyoruz.Böylece siteniz gizli kalmak yerine arama motorlarında üst sıralarda yer alarak size daha fazla müşteri ve bağlantı sağlayacak.


   Yönetim Paneli

Websitenizi kolayca yönetebilmeniz için yönetim panelli olarak teslim ediyoruz.Yazı , resim , video gibi içerikleri websitenize ekleyebilir , düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Yönetim panelimizi kendimiz geliştirdik.En hızlı ve kolay şekilde sitenizi yönetebileceğiniz bir yazılım oluşturduk.Örnek yönetim panelimizi görmek için demo sayfasına göz atabilirsiniz.

Eticaret Demo Sitemizi İnceleyin