Projelerimiz

E-ticaret Projelerimiz

Layersoft kendi bünyesinde yürütmekte olduğu 10'a yakın eticaret sitesinin tüm altyapı yazılımını ve tasarımını , teknik desteğini , seo çalışmalarını yürütmektedir. Bu projeler tamamen kendi ekibimiz tarafından yürütülen projelerdir.2015 yılı başında başladığımız projelerimiz kısa süre içerisinde başarı elde etmiş ve şuanda giderek iyi bir noktaya yükselmektedir.Bu projelerden bir tanesi http://istanbulcicekgalerisi.com ' dur.
Mobil uyumlu tasarımlar ile sitenize giren hiçbir müşteriyi kaçırmayın.Kurumsal web tasarımları ile firmanızı en iyi biçimde tanıtın. Sektörünüze uygun bir tasarım hazırlıyor,tüm içeriği yönetim panelinden düzenleyebileceğiniz bir altyapı sunuyoruz.

Layersoft web tasarımın yanında logo tasarımı konusunda da hizmet vermektedir.Web siteniz için yeni bir logo da yaptırabilirsiniz.Kurumsal kimlik çalışmaları sayfamıza göz atarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Belgesel Kuşağı

Belgesel

Kurumsal Website Tasarımları

Kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi işinizi olumlu yönde etkileyecektir.Bildiğiniz gibi kartvizitinde web adresi olmayan firma kalmadı ve müşteriler sizi tanımak için öncelikle web sitenizi ziyaret ediyor.Referanslarınızı inceliyor ve olumlu bir algı yaratabilirseniz geri dönüş alıyorsunuz.Layersoft mümkün olduğunca fazla geri dönüş alabilmeniz için en doğru tasarımı ve içeriği oluşturmanızda yardımcı oluyor.

Kullanışlı Tasarımlar

Bir web sitesi için en önemli kriter kullanışlı,şık ve sade bir tasarımdır.Biz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz.Web sitelerinizin seo optimizasyonu konusunda da tasarım önemli bir etkendir.Sitenizin kodlaması w3c kurallarına uygun ise üst sıralarda yer almanız daha kolay olacaktır.Biz w3c kurallarına uygun kodlama yapıyoruz.

Tasarım & Yazılım

Web sitenizin tasarımı kadar altyapısı yani yazılımı da önemlidir.Kullanışlı bir yönetim paneli,hızlı ve stabil çalışan bir yazılım altyapısı ile web siteniz çok daha sağlıklı hizmet verecektir.

Tasarımın Önemi

İster e-ticaret olsun ister kurumsal bir web sayfası fark etmez,müşterilere sizi en doğru biçimde anlatmalıdır.Sunum ve pazarlama aracı olarak kullanılan web siteleri tasarım açısından şık ve kullanışlı olmalıdır.Ayrıca artık mobil uyumlu sitelerin önemi su götürmez bir gerçek.Mobil cihazlarda şık bir tasarım ile sorunsuz görüntülenen web siteleri bir adım öndeler. Biz de mobil uyumlu siteler ile müşterilerimizin her alanda ileride olmasını sağlıyoruz. .